Annihilator w Krakowie i Warszawie

/ 23 października, 2015

Annihilator, dowodzony od przeszło ćwierćwiecza przez śpiewającego gitarzystę Jeffa Watersa, ma na koncie szereg kultowych albumów, z Alice In Hell i Never Neverland na czele. Po dość długiej przerwie powraca do nas, aby dać polskim fanom thrashu porcję technicznej i melodyjnej odmiany tej muzyki na najwyższym światowym poziomie. Zespół promuje wydaną niedawno, bardzo ciekawą płytę Suicide Society, ale w koncertowym secie nie zabraknie klasycznych utworów jak Alison Hell, King Of The Kill, Set The World On Fire czy Human Insecticide. Dla fanów Annihilator, ale też Overkill, Exodus, Testament, Megadeth, zapowiada się więc muzyczna uczta.

Warto sprawdzić też supporty. Harlott, z Melbourne, kapitalnie gra muzykę w stylu klasycznych nagrań Exodus i wczesnego Testamentu. Są świetni technicznie i wiedzą, co to dobre melodie. Zespół istnieje od 2006 roku, a na swym koncie ma album  z 2013 roku, Origin, plus dwie EP-ki.

Z kolei ARCHER, z USA, zapewni nam melodyjny heavy metal, który powinien usatysfakcjonować fanów Skid Row, Black Label Society, Judas Priest czy wczesnej Pantery… Trio w składzie: Dylan Rosenberg (gitara), Dave De Silva (gitara basowa) i Alex Rivas (perkusja), pochodzi z Santa Cruz, a istnieje od 2004 roku.

Organizator koncertu, Knock Out Productions, prezentuje rozpiskę czasową na te wydarzenia:

Drzwi 18:30
19:30-20:00 Harlott    
20:10-20:45 Archer      
21:15-… Annihilator

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także