Arch Enemy z nowym albumem w 2017 roku

/ 22 września, 2015

Mamy dobrą i złą wiadomość dla wszystkich fanów Arch Enemy – nowy album owszem powstanie, ale nie zostanie opublikowany wcześniej, niż w 2017 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem. A o tym szerzej Michael Amott, gitarzysta grupy:

Myślę, że napiszemy i nagramy coś dopiero w przyszłym roku, dlatego 2017 rok to realny termin wydania nowego albumu. Jesteśmy szczęśliwym zespołem. Mamy rzeszę fanów na całym świecie, dlatego z powodzeniem możemy koncertować przez okrągłe dwa lata po opublikowaniu kolejnego wydawnictwa. Jest to więc bardzo trudne zadanie. Zajmuje nam trochę czasu, zanim objedziemy cały świat i zagramy dla wszystkich, którzy chcą nas słuchać. Potrzebujemy więc czasu pomiędzy kolejnymi albumami.

Płyta "War Eternal", ostatnia w dorobku Arch Enemy, ukazała się w czerwcu 2014 roku. Na tym wydawnictwie pierwszy raz w roli wokalistki zaprezentowała się Alissa White-Gluz, która znakomicie wpasowała się w zespół i pewne jest, że to właśnie ona wejdzie do studia z pozostałymi muzykami.

Niedawno, bo w drugiej połowie lipca pisaliśmy o nowym teledysku Arch Enemy – zespół przygotował animowany klip w związku ze swoją trasą koncertową po Stanach Zjednoczonych:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także