Ashes of Ares w Nuclear Blast

/ 9 kwietnia, 2013

W skład grupy Ashes of Ares wchodzą: Matt Barlow (były wokalista Iced Earth), Van Williams (były perkusista Nevermore) oraz Freddie Vidales (były basista Iced Earth).Muzyka Ashes of Ares ma być wypadową bogatych doświadczeń koncertowych i muzycznych tych trzech muzyków. 

– To wspaniałe, że zostaliśmy dopisani do tak imponującej listy zespołów, jaką Nuclear Blast się zajmuje – powiedzieli muzycy Ashes of Ares o nowym kontrakcie.

Muzycy poinformowali również, że wchodzą w najbliższych dniach do studia nagraniowego, by zarejestrować debiutancki album. Producentem krążka będzie Jim Morris, współwłaściciel  legendarnego studia nagraniowego Morrisound Recording. To w nim swoje płyty nagrywały takie metalowe legendy, jak Morbid Angel, Sepultura, Cannibal Corpse, Savatage, Deicide, Death, Iced Earth, Napalm Death, Obituary, czy Six Feet Under. 
 
– Po tym, jak otrzymaliśmy ich pierwsze demo, zmiotła nas z nóg potęga ich muzyki! Jesteśmy wielkimi fanami klasycznego Nevermore i Iced Earth i wiedzieliśy, że tak jak my ich fani niecierpliwie czekają, by to usłyszeć – powiedział Jaap Wagemaker z wytwórni Nuclear Blast
 
 
Premierę debiutanckiego albumu Ashes of Ares wstępnie zaplanowano na końcówkę lata. Zespół będzie promował to wydawnictwo w ramach europejskiej trasy u boku formacji Powerwolf

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także