Jon Bon Jovi o odejściu Sambory

/ 9 kwietnia, 2013

O odejściu Richiego Sambory z zespołu Bon Jovi pisaliśmy na początku miesiąca. Od tamtej pory nie było do końca wiadomo, co było przyczyną całego zajścia. Najdalej w domysłach posunął się serwis TMZ, który sugerował konflikt Jona i Richiego. Podobno w całą sprawę miała się wtrącić żona lidera zespołu, która rzekomo zasugerowała odsunięcie Sambory od grupy.

W końcu w całej sprawie wypowiedział się Jon Bon Jovi: – Uważam, że Richie robi dobrze, ale nie rozmawiałem z nim o całej sprawie. Byliśmy jednak zaskoczeni. Była 15:30 w dniu koncertu, gdy otrzymaliśmy telefon, że nie będzie mógł się pojawić na scenie. To była sprawa osobista – zakończył wokalista Bon Jovi.

W zastępstwie Sambory w czasie koncertów zespołu występuje Phil X. Nadal nie wiadomo, czy i kiedy słynny gitarzysta wróci do zespołu, co bez wątpienia jest sporym zmartwieniem dla polskich fanów grupy. Zwłaszcza, że już w połowie maja rozpoczyna się europejska część trasy koncertowej, w trakcie której zespół Bon Jovi wystąpi na PGE Arenie w Gdańsku (19 czerwca).

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także