Asking Alexandria "The Black" – cała płyta do odsłuchu

/ 25 marca, 2016

W dniu premiery swojego czarnego albumu Asking Alexandria postanowił dać fanom całość do posłuchanie za darmo. Sprawdźcie dziewięć dźwiękowych ścieżek i trzy teledyski promujące to wydawnictwo („Let It Sleep”, „The Black” i „I Won't Give In”).

Jeśli Wam się spodobało, możecie już pędzić do sklepów po „The Black”. To czwarta płyta grupy w ogóle i pierwsza nagrana z byłym frontmanem ukraińskiego zespołu Make Me Famous, Denisem Shafarostovem (dla ułatwienia zwany na Zachodzie Denisem Stoffem).

Gitarzysta Asking Alexandria Ben Bruce jakiś czas temu tak opowiadał o przyczynach rozstania z wokalistą Dannym Worsnopem, i – poniekąd – o tytule nowej płyty:

Nie osiągnęliśmy jeszcze swojego celu, Danny tak. Myślę, że rozstanie było konieczne. Kiedy do niego doszło, byłem zdruzgotany. Straciłem swojego najlepszego przyjaciela. Zaczęliśmy nawet nazywać ten okres naszej kariery „czarnym”. To był najmroczniejszy czas, ale nie zamierzaliśmy się poddać. Sądzę, że gdyby Danny nie odszedł, nie mielibyśmy takiej inspiracji. Nie sądzę, by Asking Alexandria wciąż istniał. Zamiast tego, jesteśmy teraz jeszcze bardziej podekscytowani zespołem.

Zmiana wokalisty na dobre im wyszła?

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także