August Burns Red za kilka dni w Polsce

/ 22 czerwca, 2016

Już za kilka dni, 27 czerwca w katowickim Mega Clubie i 28 czerwca w warszawskiej Proximie, w Polsce zagrają trzy znakomite formacje, czyli August Burns Red, Silverstein i Beartooth. W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na oba koncerty, a ceny wejściówek rozpoczynają się od 79 złotych.

Plakat promujacy wspomniane koncerty:

August Burns Red na scenie funkcjonują nieprzerwanie od 2003 roku. Mimo upływu lat, ekipa z Lancaster wciąż zapełnia największe kluby zarówno w rodzinnych stronach, jak i na Starym Kontynencie. Choć wielu krytyków sonduje od paru lat, że klasyczny metalcore wymiera, August Burns Red wciąż robią swoje, wydając kolejne albumy cieszące się ogromnym zainteresowaniem fanów.

Ich przedostatnia płyta, „Rescue & Restore” z 2013 roku, dotarła do pierwszej dziesiątki listy Billboard. Z kolei ostatnia pozycja z ich dyskografii, siódma studyjna płyta „Found In Far Away Places” z czerwca 2015 roku, dostała 9 na 10 punktów od Alternative Press. Był to pierwszy materiał wydany przez zespół dla wytwórni Fearless Records. 2015 rok August Burns Red zakończyli nominacją do nagrody Grammy w kategorii „Best Metal Performance”. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także