Avenged Sevenfold zaprasza na koncert do Łodzi. Po polsku!

/ 21 maja, 2014

Amerykański zespół Avenged Sevenfold, który cieszy się coraz większą popularnością – również w naszym kraju, już 4 czerwca zaprezentuje się zgromadzonej w Atlas Arenie publiczności. O koncercie wiemy od ubiegłego roku, ale mimo to muzycy nie ustają w staraniach o zebranie jak największej ilości fanów na polskim koncercie.

Była już oficjalna filmowa zapowiedź tego ważnego muzycznego wydarzenia, a teraz muzycy postanowili zaprosić fanów za pośrednictwem swojego Facebooka. Napisali krótką prośbę… w języku polskim:

POLSKO! Słyszeliśmy Wasze wołanie głośno i wyraźnie i dlatego już za kilka tygodnii zawitamy u Was po raz pierwszy! Cieszymy się wszyscy na ten koncert, obiecujemy że będzie niezapomniany! Jeśli nie macie jeszcze biletu pamiętajcie, że wciąż możecie go nabyć na http://bit.ly/A7XPoland

Nie możemy się doczekać, aby razem z Wami rozpocząć letnią trasę koncertową. Do zobaczenia w Łodzi!

Nam nie pozostaje nic innego, jak również zaprosić Was na koncert Avenged Sevenfold. Bilety na to wielkie muzyczne wydarzenie są ciągle w sprzedaży (więcej na ich temat TUTAJ).

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku zespół Avenged Sevenfold wydał swój długo oczekiwany szósty studyjny album. "Hail To The King" jest uzupełnieniem pierwszej opublikowanej płyty zatytułowanej "Nightmare". Recenzję najnowszego krążka Avenged Sevenfold przygotowaną przez Bartka Koziczyńskiego możecie znaleźć TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także