Teraz Słucham – Michał Kirmuć

/ 20 maja, 2014

W maju Michał Kirmuć poleca:

PETER GABRIEL – Back To Front

Skąd znam ten przygotowywany do wydania koncertowy album? Nie przyznam się! Jednak od kilku dni katuję go na okrągło. Znakomity zapis zeszłorocznego koncertu z Londynu, podczas którego zachwycają między innymi No Self Control zaśpiewane razem z Jennie Abrahamson i Linneą Olsson czy wykonany w całości repertuar płyty So. A do tego jest jeszcze garść nowej muzyki! Oj, myślami już jestem w łódzkiej Atlas Arenie…

 

ARCHIVE – Axiom

Jako sympatyk takich utworów jak Again, Lights czy Collapse/Collide znajduję na tej płycie dużo bliskich mi dźwięków. Moim zdaniem zdecydowanie lepszy to album niż With Us Until You’re Dead.

 

PUTRID PARADE – Infernal Blessing

Szykuje się kolejny ciekawy młody zespół, łączący ekstremalne dźwięki metalowe z  fortepianowo-klawiszowym mrokiem. Na razie znam tylko ten jeden wielowymiarowy utwór, ale pobudził mój apetyt i będę bacznie obserwował działania tej młodej formacji.

 

W najnowszym numerze naszego pisma znajdziecie ponadto wiele interesujących wywiadów, artykułów czy relacji z koncertów. Majowy numer już w sprzedaży!

tr | mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także