Avenged Sevenfold zazdrości Metallice

/ 9 grudnia, 2016

Zbierające pochlebne recenzje płyta „Hardwired… To Self-Destruct” od Metalliki to nie tylko kawał solidnego, rockowego grania, ale również kolejny poziom dotyczący promocji wydawnictwa. Warto przypomnieć, że amerykański zespół opublikował teledyski do wszystkich utworów ze swojej nowej płyty.

Między innymi o tym w wywiadzie dla Overdrive mówił muzyk Avenged Sevenfold, Synyster Gates:
 

To [publikacja teledysków – przyp. mg.] był przejaw geniuszu. Nie ma to jak zdrowa konkurencja. My, podczas promocji, staramy się myśleć nieszablonowo, nieco kombinujemy i szukamy nowych rozwiązań. Wtedy przychodzi Metallica i swoją promocją płyty znów podnosi poprzeczkę. Jesteśmy o to trochę zazdrośni (śmiech).

Ostatecznie jednak muzyk przyznał, że taka rywalizacja i świeże podejście przynosi tylko pozytywne rezultaty, które w przyszłości dadzą korzyści całej branży muzycznej.

Warto wspomnieć, że promocja nowej płyty Avenged Sevenfold zatytułowanej „The Stage” rozpoczęła się w podobnym czasie, jak ta „Hardwired… To Self-Destruct” – mimo starań zespołu A7X, to jednak znacznie więcej mówiło się o nowym dziele Metalliki.

Jak Wy jak oceniacie oba wydawnictwa?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także