Baseballista ze złotą płytą grupy Metallica

/ 15 maja, 2013

Mariano Rivera ma na swoim koncie najwięcej save'ów w historii Major League Baseball. Ten 43-letni zawodnik ogłosił niedawno, że po zakończeniu tego sezonu odchodzi na sportową emeryturę. Wiele klubów z którymi konkurował Rivera postanowiło uhonorować tego doskonałęgo zawodnika. 

Tak też się stało w Cleaveland, gdzie drużyna Indians podziękowała baseballiście za lata rywalizacji. Z rąk prezesa klubu Indians oraz prezesa Rock and Roll Hall of Fame zawodnik New York Yankees otrzymał wyjątkowy prezent – oprawiony złoty singiel Metalliki "Enter Sandman"
 
Zawodnik od 1999 roku wchodził na nowojorskie boisko przy akompaniamencie właśnie tego utworu grupy Metallica. Utwór szybko przylgnął do baseballisty i stał się jego wizytówką. – Nawet nigdy nie zaśpiewałem, a mam złotą płytę – zażartował Rivera. – Ktokolwiek wpadł na pomysł sprezentowania mi złotej płyty z utworem "Enter Sandman", miał świetną myśl. Doceniam to i wiem, że będę miał dla niej specjalne miejsce w moim domu – dodał zawodnik. 
 
 
Przypomnijmy, że autorzy "Enter Sandman" raz po raz komunikują, że następca wydanego w 2008 roku albumu "Death Magnetic" nie ujrzy zbyt szybko światła dziennego. Niedawno Kirk Hammet stwierdził, że nagrywanie nowego materiału jest powolnym procesem. Wtórował mu Lars Ulrich, który orzekł, że byłby zaskoczony, gdyby nowe dzieło Metalliki pojawiło się wcześniej, niż przed 2015 rokiem. James Hetfield oznajmił z kolei, że Metallica nie rozpoczęła nawet pisać materiał na nowy album.
 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także