Basista Mumford & Sons już po operacji

/ 14 czerwca, 2013

Ted Dwane w związku z zakrzepem żyły kory mózgowej był hospitalizowany (o czym pisaliśmy TUTAJ). Jego stan wymagał natychmiastowej operacji, która przebiegła pomyślnie. Muzyk powoli dochodzi do zdrowia. Grupa Mumford & Sons o wszystkim poinformowała na portalu społecznościowym Facebook.

Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że Ted wyszedł ze szpitala i jest na drodze do całkowitego wyzdrowienia. Operacja przebiegła bez komplikajci, a świetny zespół medyczny, który się nim opiekował, jest zadowolony z jego postępów. Bohatersko przeszedł tę ciężką próbę, a teraz przynajmniej zostało medycznie udowodnione, że ma on mózg.

W związku z zaistniałą sytuacją, zespół odwołał swoją trasę Summer Stampede Tour (w tym m.in. występy na dwóch  festiwalach Bonnaroo oraz Telluride)

Muzycy podziękowali również fanom za wsparcie:

W imieniu Teda i nas wszystkich, chcemy podziękować wszystkim za współczucie i wsparcie w tym czasie. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, aby powrócić na trasę, najszybciej jak to możliwe.

Przypomnijmy, że grupa Mumford & Sons wsparła ostatnio międzynarodową kampanię One, która ma na celu walkę z ubóstwem. Wraz z Elvisem Costello wykonali utwór Bruce'a Springsteena pod tytułem "The Ghost Of Tom Joad" .

lg

KOMENTARZE

Przeczytaj także