Gitarzysta Def Leppard nie poddaje się

/ 14 czerwca, 2013

Nowotwór to niezwykle groźna choroba, chyba nie trzeba do tego nikogo przekonywać. Jednak w jej leczeniu bardzo ważne jest pozytywne nastawienie pacjenta. Takie wykazuje bez wątpienia Vivian Campbell, który kilka dni temu zdradził, że od dwóch miesięcy walczy z ziarnicą złośliwą (więcej TUTAJ). Gitarzysta opublikował kolejne oświadczenie na swoim koncie w serwisie Facebook:

 

Pisałem kilka dni temu na mojej osobistej stronie na FB, że zdiagnozowano u mnie nowotwór. Dziękuję wszystkim, którzy zaoferowali pomoc; Jestem tym bardzo, bardzo wzruszony. Zapewniam jednak, że występy z cyklu Last in Line odbędą się planowo w sierpniu – nie pozwolę, żeby nowotwór mnie spowolnił. Czekam z niecierpliwością, aż Was zobaczę.

 

Wspomniana przez Campbella trasa nazwana Last in Line to hołd, który chcą złożyć muzycy zmarłemu Ronniemu Jamesowi Dio. Na razie potwierdzono kilka występów na terenie Wielkiej Brytanii i jeden w Stanach Zjednoczonych. Na scenie pojawią się: Vinny Appice, Jimmy Bain, Claude Schnell oraz wspomniany Vivan Campbell. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także