Beth Hart już za kilka dni w Warszawie

/ 26 marca, 2014

Zadziorna barwa głosu, rockowy życiorys i kreatywne podejście do tworzenia muzyki – dzięki tym cechom od kilku lat jest o Beth Hart coraz głośniej. A ona dopiero się rozkręca! „Nieprzewidywalna, nieobliczalna, istne sceniczne zwierzę” – to tylko niektóre z określeń jakimi obdarzają ją recenzenci.

Jej koncerty to wybuchowa mieszanka bluesa, rocka, muzyki gospel, oraz ocierających się o ambitniejszy pop ballad, które z powodzeniem mogłyby zawojować radiowe listy przebojów. Beth Hart to nie tylko niezwykle utalentowana wokalistka obdarzona niesamowitą barwą głosu, ale też multiinstrumentalistka i kompozytorka, oraz autorka tekstów – dramatycznych, bardzo osobistych, nierzadko opartych na jej własnym burzliwym życiorysie. 

To właśnie ona – wraz zespołem – zaprezentuje się 30 marca w stołecznym klubie Proxima. Więcej informacji na temat biletów TUTAJ.

Beth Hart skupia się obecnie na koncertowaniu, promując po obydwu stronach Atlantyku swoją ostatnią autorską płytę studyjną "Bang Bang Boom Boom", która w Europie miała premierę 8 października 2012 roku. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także