Bez kategorii

Bilety na musical o Jimie Morrisonie do wygrania

/ 8 kwietnia, 2013

Mamy do rozdania cztery podwójne zaproszenia na spektakl "Jeździec Burzy" w reżyserii Arkadiusza Jakubika, który odbędzie się w terminach 12, 13, 19 oraz 20 kwietnia (po jednym podwójnym zaproszeniu na każdy z wymienionych dni).

Bilety może wygrać każdy, kto odpowie poprawnie na pytanie:

– Jaki będzie angielski tytuł niezależnego filmu dokumentalnego o Jimie Morrisonie, o którym pisaliśmy kilka tygodni temu?

Poprawną odpowiedź znajdziecie między innymi na naszych łamach (warto skorzystać z wyszukiwarki na stronie).

E-maile należy przesyłać do 10 kwietnia na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Morrison – konkurs". W wiadomości należy podać imię i nazwisko (zwycięzcy zostaną wpisani na listę gości i będą mogli wejść na koncert z osobą towarzyszącą po okazaniu dowodu osobistego) oraz określić, w jaki dzień chce się wybrać na spektakl (cztery możliwości w pierwszym akapicie, można wskazać od 1 do 4 terminów). O wyznaczeniu konkretnych terminów decyduje kolejność zgłoszeń. 

Co piętnasta prawidłowa odpowiedź wygrywa. Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jeden raz w trakcie trwania konkursu. Przypominamy, że liczona jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź każdego z uczestników konkursu.

"Jeździec burzy" to teatralno-koncertowa historia niepokornego artysty, wrażliwego poety, który wspólnie z przyjacielem Rayem Manzarkiem zakłada kapelę. Musical zostanie wystawiony na deskach teatru Rampa 12, 13, 19 kwietnia o godz. 19.00 oraz 20 kwietnia o godz. 18.00. Więcej informacji o tym wydarzeniu TUTAJ.

Redakcja

KOMENTARZE