Bez kategorii

Billy Talent: bilety i płyty do wygrania!

/ 28 października, 2013

Jak wiadomo od końca sierpnia, kanadyjska formacja Billy Talent przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Najpierw muzycy pojawią się w stołecznym klubie Stodoła, a później zawitają do krakowskiego klubu Studio. Mamy dla Was konkurs związany z tym pierwszym wydarzeniem. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na warszawski koncert oraz – jako nagrody pocieszenia – trzy albumy "Dead Silence".

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Na początek trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Który z członków zespołu Billy Talent jest Twoim zdaniem najbardziej utalentowanym muzykiem i dlaczego?

Będziemy czytać wszystkie Wasze odpowiedzi i wybierzemy tylko te najciekawsze!

Swoje teksty musicie przesłać na nasz adres e-mail konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "Billy Talent". Ponadto w każdej wiadomości, jeśli ma być brana pod uwagę, muszą znaleźć się następujące dane: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres korespondencyjny. Macie czas do końca tygodnia, czyli do 3 listopada do godziny 23:59. Listę zwycięzców ogłosimy dzień później.

Nazwiska szczęśliwców zostaną wpisane na listę w klubie Stodoła, natomiast nagrody pocieszenia – w postaci płyt "Dead Silence" – zostaną wysłane pocztą.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE