Bez kategorii

Blood Red Shoes w Polsce: wygraj bilety

/ 3 kwietnia, 2014

Już w przyszłym tygodniu odbędą się dwa koncerty Blood Red Shoes w naszym kraju – ten brytyjski duet wystąpi 7 kwietnia w poznańskim klubie Pod Minogą i 8 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce.

Zespół powstał w 2004 roku z inicjatywy Stevena Ansella i Laury-Mary Carter. Wśród podstawowych inspiracji muzycy wymieniają Nirvanę, Queens Of The Stone Age, Pixies, Fugazi i Sonic Youth. Muzycy nagrali dotąd cztery albumy – debiutancki "Box of Secrets" z 2008 roku, wydany dwa lata później "Fire like This", "In Time to Voices" z 2012 roku i "Blood Red Shoes", który pojawił się na początku marca tego roku.

Jeśli jesteście zainteresowani biletami na jeden z koncertów, możecie wziąć udział w naszej prostej zabawie. Wystarczy, że ciekawie i przekonywująco odpowiecie na pytanie:

 

Co najbardziej podoba Ci się w twórczości Blood Red Shoes?

 

Mamy do rozdania w sumie osiem podwójnych zaproszeń (po cztery na każdy z koncertów). Swoje odpowiedzi musicie przesłać na adres e-mail konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "Blood Red Shoes". Każdy uczestnik zobowiązany jest ponadto do podania swojego imienia, nazwiska, numeru telefonu i informacji, na który koncert chce się udać. Dane zwycięzców zostaną wpisane na listy, które następnie zostaną umieszczone w obu klubach. Informacje o danych osób towarzyszących nie są potrzebne.

Na Wasze e-maile czekamy do godziny 23:59 w niedzielę (6 kwietnia).

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE