Bon Jovi udostępnia singiel "This House Is Not For Sale"

/ 12 sierpnia, 2016

Czternasty album amerykańskiego zespołu Bon Jovi zatytułowany „This House Is Not For Sale” ma pojawić się w sprzedaży jesienią tego roku. W sieci właśnie pojawił się tytułowy singiel, do którego muzycy przygotowali oficjalny teledysk. Głową rolę zagrał wokalista i lider grupy, Jon Bon Jovi.

Warto w tym miejscu nadmienić, że płyta „This House Is Not for Sale” jest pierwszą nagraną bez udziału Richiego Sambory, który został wyrzucony z zespołu w 2013 roku – to ważne, ponieważ gitarzysta był niezwykle ważnym ogniwem podczas procesu twórczego. Nawet opublikowany w 2015 roku album „Burning Bridges” zawiera utwory, które kiedyś współtworzył Sambora.

Podczas pierwszej zapowiedzi płyty, na początku tego roku, Jon Bon Jovi mówił o muzyczny powrocie do korzeni:

Nagrywaliśmy ten album w różnych studiach, w różnym czasie. Nigdy nie robiliśmy tego w ten sposób. Zdecydowaliśmy, że chcemy wrócić do miejsca, w którym nagraliśmy singiel „Runaway”, czyli do 1982 roku – wtedy, gdy moim zajęciem było przynoszenie kawy i wycieranie podłogi.

„This House Is Not for Sale” przygotowali obecni członkowie Bon Jovi, czyli Jon Bon Jovi, David Bryan i Tico Torres oraz współpracujący z nimi Hugh McDonald, Phil X i Matt O’Ree.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także