Zakk Wylde o Guns N' Roses: To Led Zeppelin i Stonesi

/ 12 sierpnia, 2016

Myles Kennedy z Alter Bridge stwierdził niedawno, że powrót Guns N’ Roses to bardzo potrzebny rock and rollowi kopniak. Swojej radości nie kryje również Zakk Wylde (Black Label Society, ex-Ozzy Osbourne). W długiej rozmowie z Loudwire podzielił się swoimi refleksjami także na ten temat.

Dla mnie są Led Zeppelin i, bez wątpliwości, Stonesi. Powiedziałem tak, bo to wspaniałe, że są znów razem. Mam nadzieję, że gdy trasa się skończy, nagrają płytę i dalej będą grać. To wspaniała sprawa dla całej rockandrollowej społeczności, że wrócili i wymiatają.

Muzyk cieszy się z sukcesów jeszcze jednego zespołu – Foo Fighters.

Dave z kolegami też wypełniają stadiony, nie mają żadnych problemów. Gdy grałem z Dave’em podczas jego urodzinowego jamu (ja i Dave mamy urodziny tego samego dnia), bilety na występ w Forum wyprzedały się w 2,5 minuty. Nikt tego nie promował. Dla społeczności rockowej wszystkie zespoły, które radzą sobie wspaniale, są cudowną wiadomością.

Więcej znajdziecie w pliku poniżej. Zakk Wylde w ciągu godziny ocenił Axla Rose’a w AC/DC, wspominał lata spędzone z Ozzym Osbourne’em i porównywał Black Sabbath z Ozzym i Ronnie Jamesem Dio na czele.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także