Brian May (Queen): To cudowne, że Adam jest z nami

/ 17 maja, 2016

Pod koniec maja rozpoczyna się tournée zespołu Queen, w którym ponownie rolę wokalisty pełnił będzie Adam Lambert. Muzycy przed wyruszeniem w trasę postanowili udzielić wspólnego wywiadu. Opowiadali przede wszystkim o swojej współpracy.

Brian May o Adamie Lambercie:

To ogromny przywilej, że wciąż możemy grać. Przez połowę życia tworzyliśmy naszą spuściznę, budowaliśmy kontakt z publicznością i wciąż możemy z nią być i dalej grać. To cudowne, że Adam jest z nami, bo bez niego… Potrzebny był ktoś niezwykły, a my mamy Adama. To dar od Boga. Nazywam go darem od Boga.

Adam Lambert o Taylorze i Mayu:

Ci goście wymiatają. To niesamowite. Słuchasz ich i to brzmi jak w oryginale. Grają jak na swoich albumach. Staję na scenie i czuję, że słucham utworów w oryginale Niewiarygodna sprawa. Ich umiejętności i talent są niezaprzeczalne.

Przypomnijmy, że Queen i Adam Lambert podczas wspomnianej trasy koncertowej odwiedzą również nasz kraj – będą jedną z gwiazd 7. edycji Life Festival Oświęcim, która odbędzie się w dniach 16-19 czerwca. Inną gwiazdą imprezy będzie Elton John.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także