Bruce Springsteen gościem U2 w Nowym Jorku

/ 3 sierpnia, 2015

Ośmy i ostatni koncert U2 w Madison Square Garden w Nowym Jorku swoją obecnością zaszczycił Bruce Springsteen. I to nie tylko po to, by zasiąść wśród publiczności. Zobaczcie, jak zagrali razem przeboje „I Still Haven't Found What I’m Looking For” oraz „Stand By Me”.

Trzeba przyznać, że nowojorska publiczność podczas trasy „Innocence + Experience” została obdarzona wieloma prezentami. Podczas pierwszego z ośmiu koncertów w tym mieście, 18 lipca 2015 roku, U2 wykonał „October”, a podczas szóstego, 27 lipca – „Two Hearts Beat as One”. W Chicago po raz pierwszy od 10 lat zespół wykonał utwór „Gloria”, a w Phoenix po 14 latach usłyszeć można było na żywo „In God’s Country”.

Gośćmi grupy podczas amerykańskich koncertów było wiele znanych (Lady Gaga, Jimmy Fallon, Paul Simon) oraz nieznanych osób (spora liczba fanów wykonujących z zespołem ich utwory czy też człowieka przebranego za Elvisa Presleya).

Co Bono z kolegami przygotował dla Europejczyków, przekonamy się już wkrótce – trasa po Starym Kontynencie rozpoczyna się już 4 września w Turynie.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także