Bez kategorii

Bush: wygraj bilety na koncert i spotkaj się z zespołem

/ 3 lipca, 2013
 
Brytyjska grupa Bush wystąpi 9 lipca w warszawskim klubie Progresja (koncert pierwotnie miał się odbyć w klubie Palladium, jednak został przeniesiony). Będzie to pierwszy i jedyny koncert grupy w naszym kraju. Więcej na temat tego występu znajdziecie TUTAJ
 
Dla naszych czytelników w ramach konkursu przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na koncert Bush oraz spotkanie z zespołem (w dniu koncertu). Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z muzykami Bush, dostać autografy i chwilę z nimi porozmawiać. 
 
 
Wziąć udział w konkursie może każdy, kto odpowie na następujące pytanie: "Dlaczego stawiasz wyżej zespół Bush od Kate Bush?". Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy tę, która najciekawiej będzie uzasadniać wyższość Bush nad tą brytyjską piosenkarką. W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz koniecznie numer telefonu kontaktowego (organizator koncertu będzie się kontaktował w sprawie szczegółów dotyczących spotkania z Bush)
 
Odpowiedzi należy wysyłać na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Bush – konkurs". To błyskawiczny konkurs, zatem na Wasze e-maile czekamy do 4 lipca, do godziny 12:00. Zwycięzcę poznamy jeszcze tego samego dnia.  
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

pg

KOMENTARZE