Byli muzycy z Morbid Angel z nowym projektem

/ 15 grudnia, 2016

Nowopowstała grupa I Am Morbid zapowiedziała na razie dwa koncerty w Brazylii, które odbędą się w marcu przyszłego roku, ale to najprawdopodobniej dopiero początek koncertowych planów. Zespół tworzą David Vincent, Tim Yeung oraz Ira Black, którego mogą kojarzyć fani zespołu Metal Church. Muzycy zapowiedzieli póki co, że będą wykonywać na żywo materiał z płyt Morbid Angel – „Altars Of Madness”, „Blessed Are The Sick”, „Covenant” i „Domination”.

David Vincent opuścił zespół Morbid Angel w czerwcu ubiegłego roku, choć saga z jego domniemanym odejściem ciągnęła się przez kila tygodni. Media sugerowały wówczas o rozstaniu z zespołem, on natomiast te doniesienia dementował, żeby ostatecznie poinformować, że faktycznie z zespołu odszedł.

Mniej więcej w tym samym czasie z zespołem pożegnał się Tim Yeung, który powiedział wprost – poszło o pieniądze:
 

Niestety, ze względu na różnice finansowe, nie będę kontynuował grania z nimi. Pięć lat w Morbid Angel to były wspaniałe. Spotkałem ogrom wspaniałych ludzi na całym świecie, grałem cudowne koncerty i mam mnóstwo wspaniałych wspomnień i historii. Życzę Treyowi i Morbid Angel wszystkiego najlepszego.

Nie wiadomo na razie, czy grupa I Am Morbid skupi się tylko na graniu coverów, czy w przyszłości pokusi się również o nagranie premierowego materiału. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także