CETI, czyli akustyczna uczta w Szczecinie

/ 17 lipca, 2014

CETI to obecnie jeden z najwyżej notowanych zespołów rockowych w Polsce. Grupa Grzegorza Kupczyka jest obecna od 25 lat na scenie, ma na koncie 15 albumów, w tym 3 zarejestrowane na żywo. CETI to kapela, która ma w swojej „ofercie” koncerty filharmonijne, hard rockowe i… akustyczne. Właśnie z projektem akustycznym zespół pojawi się w Szczecinie.

Najnowsze sukcesy CETI to udane tournée po Wielkiej Brytanii oraz doskonale sprzedająca się płyta (m.in. w: USA, Anglii, Grecji, Japonii) "Ghost Of The Universe". Grzegorz  Kupczyk, który oprócz tego, że w Polsce ma status legendy, współpracował z tak ważną dla branży wytwórnią jak Noise Records oraz Brucem Dickinsonem czy Glennem Hughesem. Wokalista występował również z zespołami: Kreator, Rage, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Exodus.

Koncert obędzie się 23 listopada 2014 r. (niedziela) w klubie Lulu (ul. Partyzantów 2). Początek imprezy – godz. 18:00 (CETI – 19:00), wejście do klubu od godz. 17:00. Bilety na wydarzenie – w cenie 39,00 pln (przedsprzedaż) oraz 45,00 pln (w dniu koncertu) – można nabyć na portalach:  bilety.fm, ticketfun.pl i w sieci ticketpro.pl (empik, media markt, saturn i in.). 

Przed CETI na scenie w roli support act pojawi się projekt wirtuoza gitary – Dariusza K. Kurmana. Grupa Guitars Project to formacja wyłącznie instrumentalna, powstała w 1991 r. Zespół w pierwotnym założeniu stanowi eksperymentalną formę wypowiedzi artystycznej opartej na eklektyzmie muzycznym i aranżacjach instrumentalnych.

mg | mat. pr.

KOMENTARZE

Przeczytaj także