Chad Smith i Will Ferrell chcą wyzwać na pojedynek Larsa Ulricha

/ 12 czerwca, 2014

Co łączy perkusistę Red Hot Chili PeppersChada Smitha – i słynnego hollywoodzkiego aktora Willa Ferrella? Przede wszystkim ogromne fizyczne podobieństwo, które doprowadziło do kilku pomyłek ze strony fanów. Ponieważ Ferrell znany jest z poczucia humoru, zaczął się podszywać pod perkusistę Papryczek. Wszystko to doprowadziło do ich spotkania w programie telewizyjnym "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", gdzie mieli zmierzyć się w pojedynku perkusyjnym.

Obu panom tak spodobało się to przedsięwzięcie, że już myślą o jego rozszerzeniu. Chcą zaprosić trzecią osobę do tej zabawy. Wspólnie doszli do wniosku, że ciekawym kandydatem byłby… Lars Ulrich z Metalliki. Magazynowi SPIN mówił o tym Ferrell:

Rozmawialiśmy o kolejnym pojedynku perkusyjnym. Musi to być osoba, która byłaby bardzo podobna do Chada i mnie. Trzecim mógłby być… Lars, który często się wścieka, że jest mylony ze mną lub Chadem Smithem. Teraz i on mógłby wyrównać z nami rachunki.

Perkusista Metalliki nie odpowiedział jeszcze na tę interesującą propozycje. Na razie próbuje poradzić sobie z narastającą krytyką związaną z występem jego zespołu na festiwalu Glastonbury. Muzycy Mogwai skrytykowali również umiejętności perkusisty, co mocno mu się nie spodobało

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także