Czad Festiwal 2016 z kolejnymi gwiazdami

/ 8 kwietnia, 2016

Organizatorzy Czad Festiwalu obiecali kilka dni temu, że 8 kwietnia podadzą nazwy kolejnych wykonawców, którzy w tym roku pojawią się na imprezie. Słowa dotrzymali i ogłosili, że na tegorocznym festiwalu zagrają: Hollywood Undead, Alborosie, Anthony B, Che Saduka, Damian Syjonfam, Royal Republic i Myslovitz.

Informacja pojawiła się na Facebooku:

Do składu dołączają:Hollywood Undead | Alborosie Official Page | ROYAL REPUBLIC | Anthony B | che sudaka | Damian…

Opublikowany przez Czad Festiwal na 8 kwietnia 2016

Tym samym takie gwiazdy jak Hollywood Undead i Royal Republic dołączają do wcześniej ogłoszonych, również niezwykle ciekawych wykonawców: Sabaton, Enter Shikari, EnsiferumNightwish, The Exploited, The Dradnoughts, Fiddler's Green, Neonfly oraz Russkaja. Oczywiście w styczniu, gdy informowano o pierwszych zespołach, nie zabrakło polskich akcentów, a na scenie pojawią się chociażby PerfectIllusionFarben Lehre i Kabanos.

Czad Festiwal odbędzie się w dniach 25–28 sierpnia 2016 roku w Straszęcinie koło Dębicy. Czterodniowe karnety do czerwca kosztować będą 269 zł, a w lipcu i sierpniu ich cena wyniesie 299 zł. Na posiadaczy tego karnetu czekać będzie pole namiotowe (45 zł / 4 dni / osobę).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także