Czerwcowy Teraz Rock od jutra w kioskach

/ 28 maja, 2013
Czerwcowy numer pisma Teraz Rock będzie dostępny w sprzedaży w środę 29 maja. Będzie go można również zakupić w wersji elektronicznej w serwisie e-Kiosk.
 
W czerwcowym wydaniu wiele miejsca poświęciliśmy nowej płycie Black Sabbath, zatytułowanej "13". Taki sam tytuł nosi nowy krążek Suicidal Tendencies, o którym opowiedzieli muzycy tej formacji w wywiadzie. 
 
Wiele do powiedzenia o albumie"1.577" mieli nam z kolei muzycy Myslovitz. Na nasze pytania odpowiedział również Jerry Cantrell z Alice In Chains. Muzycy Hey wspominają na naszych łamach, jak przebiegały prace nad debiutanckim krążkiem "Fire" (album zostanie wykonany w całości podczas tegorocznego Festiwalu w Jarocinie).
 
Wielkim świętem dla fanów Paula McCartneya będzie 22 czerwca – wówczas legendarny muzyk zagra w naszym kraju. Pewnie niejednego miłośnika twórczości eksbeatlesa ucieszy fakt, że Paul McCartney doczekał się specjalnej wkładki. Na 18 stronach piszemy o jego muzycznej karierze po The Beatles
 
Czerwcowy numer to również wspomnienie kultowego występu Iron Maiden z 1988 roku w Castle Donington, wywiady z takim artystami jak: Joe Satriani, Dave Mustaine (Megadeth), czy Peter Hook (Joy Division, New Order). 
 
Przygotowaliśmy również konkurs, który ucieszy każdego fana grupy Green Day!
 
Do tego tradycyjnie masa recenzji, koncertowe kalendarium, relacje z koncertów i dużo więcej. 
 
Reszty dowiedzie się z nowego numeru. Od środy w kioskach. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także