Czerwcowy "Teraz Rock" już w kioskach

/ 25 maja, 2016

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. Kto zainteresował nas w tym miesiącu?

10-stronicową wkładkę poświęciliśmy formacji Lacuna Coil, która niedługo opublikuje swój nowy album zatytułowany „Delirium”. My przyjrzymy się jednak, zgodnie z tradycją, całej twórczości włoskiego zespołu.

Ponieważ zbliżają się wakacje, czyli czas największych muzycznych festiwali, w czerwcowym numerze „Teraz Rocka” nasi redaktorzy postanowili bliżej przyjrzeć się temu, co w tym roku do zaoferowania ma Dolina Charlotty i organizowany tam od kilku lat Festiwal Legend Rocka. Przypomnijmy, że w tym roku zagrają tam chociażby Deep Purple, Whitesnake, Carlos Santana czy Marillion.

Co poza tym w numerze? Nie zabraknie ciekawych wywiadów, a nasi redaktorzy przepytali chociażby muzyków ArmiiGarbageKatatoniiThe Answer czy Kazika i Raya Wilsona. Jeśli chodzi natomiast o artykuły, to w czerwcowym „Teraz Rocku” znajdziecie wyjątkowy tekst poświęcony Prince’owi, który przygotował dla nas Hirek Wrona. Poza tym o QueenPJ HarveyEmerson Lake and Palmer i Maanam.

Ponadto klasycznie – recenzje najnowszych rockowych wydawnictw, wiadomości ze świata muzyki i znacznie więcej!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także