Czerwcowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

/ 23 maja, 2015

Już za kilka dni, czyli w najbliższą środę, do kiosków w całej Polsce trafi najnowszy numer "Teraz Rocka". Tym razem sporo miejsca poświęciliśmy grupie Muse, która przygotowuje się do publikacji nowej płyty i odwiedzi nasz kraj w związku z Orange Warsaw Festival. A skoro o imprezach mowa – przygotowaliśmy również dodatek specjalny – mapę koncertów na lato!

Zgodnie z wieloletnią tradycją, na nasze pytania odpowiedzieli muzycy z wielu znanych polskich i zagranicznych zespołów. Nasi dziennikarze przepytali członków między innymi Lady Pank, Dream Theater, Helloween, Moonspell czy Body Count. Artykuły natomiast poświęciliśmy największym legendom rocka, grupom Scorpions, AC/DC, Nirvana i The Rolling Stones.

Nasi dziennikarze odwiedzili również kilka najciekawszych koncertów – w czerwcowym "Teraz Rocku" pojawią się relacje z występów Satyricon, Dog Eat Dog, Lynyrd Skynyrd i SBB. Ponadto w najnowszym numerze znajdziecie wiadomości ze świata rocka oraz recenzje najnowszych wydawnictw.

Tak prezentuje się okładka wspomnianego "Teraz Rocka", wypatrujcie jej w swoich kioskach!

Numer pojawi się w sprzedaży 27 maja – będzie dostępny w formie fizycznej (kioski i sklep internetowy) oraz w wersji elektronicznej (e-Kiosk).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także