Czy Jane's Addiction kiedykolwiek nagra nowy album?

/ 23 listopada, 2015

Jane’s Addiction płyty studyjne wydaje bardzo rzadko. Od 1988 roku, kiedy to ukazał się ich debiut „Nothing’s Shocking”, na półki sklepowe trafiły tylko ich trzy krążki.

Najszybciej – bo już w 1990 roku – pojawił się „Ritual de lo habitual”. Wydawnictwo „Strays” przybyło dlugie 13 lat później. Potem nie było o wiele lepiej ostatni jak dotychczas album, „The Great Escape Artist”, miał premierę w 2011 roku. Czy fani mogą liczyć na kolejny wcześniej niż po ośmiu latach? Dave Navarro zdradza, jak obecnie rysuje się sytuacja:

Teraz jesteśmy w trasie, więc trudno powiedzieć. Ja zajmuję się premierą filmu dokumentalnego „Mourning Son”, który wyjdzie 1 grudnia. Robimy różne rzeczy, jesteśmy w trasie, trudno o jakiś termin, ale mam nadzieję, że zawsze będziemy coś nagrywać.

Trzeba mieć, że niewiele miał do powiedzenia. Ale jakaś iskierka nadziei jest. Tymczasem już za kilka dni sięgnąć będziecie mogli po nowy dokument, w którym Dave Navarro opowie o zabójstwie swojej matki. W nim m.in. jej portret namalowany krwią gitarzysty.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także