The Cure przyjedzie do Polski

/ 23 listopada, 2015

The Cure zagra 30 koncertów w 17 europejskich krajach jesienią 2016 roku. To będzie pierwsza duża trasa zespołu po Europie od 2008 roku.  W ciągu ostatnich 7 lat zespół zagrał szereg prestiżowych koncertów w Londynie i był gwiazdą większości najważniejszych europejskich festiwali, w tym Roskilde, Werchter, Reading & Leeds, Pinkpop, Hurricane & Southside, Paleo, Vieilles Charrues, BBK, Belfort, Optimus Alive!, Primavera, Frequency, Electric Picnic i Bestival…

"THE CURE TOUR 2016" to Robert Smith (głos/gitara), Simon Gallup (bas), Jason Cooper (perkusja), Roger O'Donnell (klawisze) i Reeves Gabrels (gitara) prezentujący 37 lat piosenek The Cure, mieszający hity, rarytasy, ulubione piosenki fanów i niepublikowane kawałki z wykorzystaniem zupełnie nowej produkcji scenicznej – to wszystko zapowiada koncerty, których nie można przegapić. Supportem na całej trasie będzie The Twilight Sad.

Wśród ogłoszonych 30 koncertów znalazł się również ten polski – The Cure zagra 20 października 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety trafią do sprzedaży w czwartek 26 listopada. Będą dostępne w cenie od 179 do 299 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także