Dave Mustaine: "Moja córka śpiewa lepiej niż ja"

/ 3 września, 2013

Niedawno cytowaliśmy Dave'a Mustaine'a, który wspominał, że śpiew nie jest jego mocną stroną. Muzyk przyznał, że ostatnio pracuje nad tym aspektem, ale żałuje, że nie robił tego wcześniej.

Podczas ostatniego wywiadu w Radiu Futuro został zapytany o wrażenia po występie jego córki Electry, która zaśpiewała utwór "A Tout Le Monde":

Tak, to mnie zaskoczyło. Nie wiedziałem, że planuje to zrobić. Wiem, że śpiewa, ale nie spodziewałem się, że wykona "A Tout Le Monde". Ona ma wspaniały głos. Moja córka śpiewa lepiej niż ja. Bez wątpienia kocha muzykę.

Występ Electry Mustaine można zobaczyć TUTAJ.

Rozmowa z wokalistą Megadeth nie dotyczyła tylko możliwości wokalnych jego córki, ale również nagrywania utworów na nowy album formacji:

Zarówno ja, jak i David, Shawn i Chris mówiliśmy sporo o rozpoczęciu nagrywania nowego albumu. Kiedy jesteś w takim zespole jak Megadeth, musisz poświęcić sporo czasu na pisanie utworów. Jest u nas wielu niezwykle utalentowanych autorów tekstów. Trzeba słuchać ich pomysłów, żeby nie nagrać czegoś głupiego.

Lider zespołu wspominał niedawno, że poświęca wiele czasu na studiowanie tekstów historycznych i naukowych – to one mają być inspiracją podczas pisania nowego materiału (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także