Dee Snider: Moja płyta wkurzy fanów metalu

/ 24 sierpnia, 2016

Dee Snider, wokalista zespołu Twisted Sister, poinformował, iż jego nowy solowy album – „We Are the Ones” – zostanie opublikowany 28 października nakładem Red River Records. Muzyk zaprosił do studia nagraniowego wybitnego producenta, zdobywcę nagród Grammy, Emmy i Oscara, Damona Rangera.

Z góry można założyć, że album Snidera będzie klasycznym heavymetalowy graniem, ale nic bardziej mylnego. Oto co o swojej płycie powiedział wokalista:

Ten album to po części Foo Fighters, po części Imagine Dragons i po części Thirty Secods to Mars. Zapomnijcie o tym, co było dawniej. Moja płyta wkurzy fanów metalu. Po prostu zapomniałem o przeszłości i ruszyłem do przodu.

Album bez wątpienia zapowiada się interesująco, a wspomniane przez Snidera inspiracje faktycznie nie pasują do jego dotychczasowej twórczości. Nie zmienia to jednak faktu, że warto czekać na płytę „We Are the Ones”.

 

Dyskografię zespołu Twisted Sister zamyka DVD o dość skomplikowanym tytule „Metal Meltdown – Featuring Twisted Sister Live At The Hard Rock Casino – Las Vegas”, które pojawiło się w sprzedaży 22 lipca. To zapis koncertu, który muzycy zagrali w maju ubiegłego roku w Las Vegas i zadedykowali go zmarłemu kilka miesięcy wcześniej perkusiście zespołu, A.J. Pero. Podczas wspomnianego występu jego miejsce zajął się sam Mike Portnoy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także