Roger Taylor chciałby nagrać nowy album Queen

/ 24 sierpnia, 2016

Zespół Queen, na którego czele stoją Brian May i Roger Taylor, od lat koncertuje po całym świecie. Dwóch legendarnych muzyków wspiera młody i zdolny Adam Lambert, co nie do końca pasuje wszystkim fanom zespołu. Sytuacja jednak nie ulega zmianie, a May i Taylor na każdym kroku podkreślają, że Lambert jest wspaniałym wokalistą i darem z niebios.

Nic zatem dziwnego, że projekt o nazwie Queen + Adam Lambert już niedługo może wziąć się za nagrywanie nowej płyty, co w ostatnim wywiadzie sugerował Roger Taylor:

Uważam, że powinniśmy to zrobić. Nie wiem właściwie czemu jeszcze się nie zabraliśmy za nagrywanie. Oczywiście Adam jest zajęty swoją solową karierą, ale wydaje mi się, że powinniśmy się za to wziąć. Ludzie raczej nie powinni oczekiwać od nas jakiś przełomowych nagrań, ale wydaje mi się, że z Adamem udałoby się nam nagrać kilka świetnych kawałków.

Taylor zaznaczył ponadto, że z powodu lenistwa nie ma jeszcze żadnych konkretnych planów dotyczących wejścia do studia nagraniowego, ale te w przyszłości mogą się pojawić. Na razie muzycy skupiają się na koncertowaniu, kilka miesięcy temu odwiedzili ponownie nasz kraj – byli jedną z gwiazd Life Festival Oświęcim 2016. Ostatnio opublikowali natomiast koncertowy teledysk do utworu „Don’t Stop Me Now”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także