Deep Purple już za kilka dni w Polsce

/ 19 października, 2015

Muzycy z Deep Purple to niekwestionowane legendy sceny rockowej. Nawet dziś, wiele lat po debiucie, zapełniają największe nawet hale i stadiony. Nie da się ukryć, że szczególnie lubią przyjeżdżać do naszego kraju, gdzie spotykają się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. Nic zatem dziwnego, że już teraz rosną emocje przed koncertem Deep Purple, który odbędzie się 25 października w łódzkiej Atlas Arenie. Jako support pojawią się muzycy z CETI.

Wciąż można kupić bilety na jedyny polski koncert Deep Purple, ale jak donosi serwis Tikeria.pl – w związku z tym, że w sprzedaży są tylko bilety w formie tradycyjnej, sprzedaż zakończy się już 21 pażdziernika. Lepiej więc nie zwlekać i już teraz zamówić bilet na łodzki koncert!

Po wielkim sukcesie, jaki przyniósł zespołowi ostatni krążek – "Now What?!", który do dziś znajduje się w zestawieniach najlepiej sprzedających się płyt, formacja nie zwolniła tempa – muzycy Deep Purplepracują nad nowym albumem. Niewykluczone, że podczas koncertu w Łodzi pochwalą się premierowym materiałem.

Bilety na koncerty Deep Purple i wielu innych rockowych znakomitości znajdziecie w serwisie Tikeria.pl!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także