Def Leppard – bilety w sprzedaży

/ 27 listopada, 2014

Ogłoszony kilka dni temu koncert Def Leppard będzie bez wątpienia prawdziwym rockowym świętem. Informacja o występie tej zasłużonej formacji wywołała ogromne poruszenie wśród fanów nad Wisłą. Teraz nadszedł czas na kolejną ważną informację – dokładnie o godzinie 10:00 do sprzedaży trafiły bilety na koncert Def Leppard, który odbędzie się 19 maja przyszłego roku na stołecznym Torwarze. 

Więcej informacji na temat wejściówek znajdziecie TUTAJ.

Muzycy z Def Leppard mają na swoim koncie 100 milionów sprzedanych płyt na całym świecie i dwie prestiżowe nagrody Diamond Awards. Joe Elliott (wokal), Vivian Campbell (gitara), Phil Collen (gitara), Rick "Sav" Savage (gitara basowa) i Rick Allen (perkusja ) – bezapelacyjnie są  jednymi z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów muzyki rockowej.

W ciągu swojej kariery, zespół wyprodukował serię klasycznych przełomowych albumów, których dźwięki przewijają się przez wszystkie pokolenia fanów muzyki i artystów. Spektakularne koncerty grupy, wypełnione potężną rockową muzyką , stały się synonimem nazwy grupy. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat koncerty kapeli stały się wydarzeniami , których wprost nie można przegapić a sam zespół słynie z wciąż wyprzedanych koncertów na całym świecie.

W maju 2015 Def Leppard odwiedzi Polskę ze spektakularnym koncertem w jednej z najlepszych Aren w Warszawie. Torwar jest doskonale znany z wielkich koncertów i innych wydarzeń kulturalnych, zlokalizowany w sercu Warszawy przyciąga tłumy.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także