Kolejna zagraniczna gwiazda na Przystanku Woodstock 2015

/ 27 listopada, 2014

Już teraz możemy powiedzieć, że przyszłoroczny Przystanek Woodsrock będzie ogromnym muzycznym wydarzeniem. Jurkowi Owsiakowi najpierw udało się ściągnąć muzyków z Black Label Society, a teraz poinformował, że w Kostrzynie nad Odrą pojawi się grupa Within Temptation.

To ceniony holenderski zespół grający metal symfoniczny i gothic metal. Według informacji podanych w lipcu 2011 roku przez wytwórnię Roadrunner Records zespół sprzedał na całym świecie ponad 3 miliony płyt

"Hydra" to najnowszy album Within Temptation To najmocniejszy i przełomowy krążek grupy zawierający utwory nagrane we współpracy z diwą operetkowego metalu – Tarją Turunen, amerykańską ikoną hip-hop-u – Xzibit-em, uznanym piosenkarzem i autorem tekstów – Dave’em Pirnerem (Soul Asylum).

Co ciekawe, gościnnie w utworze "Whole World is Watching" pojawił się Piotr Rogucki:

To drugie wielkie ogłoszenie związane z przyszłorocznym Przystankiem Woodstock. W najbliższych tygodniach Jurek Owsiak powinien podać więcej nazw zespołów, które pojawią się na imprezie. Trzymamy kciuki, żeby kolejne ogłoszenia były równie interesujące!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także