Dickinson o "The Book Of Souls": Mam nadzieję, że to nie ostatni album

/ 30 sierpnia, 2015

Walka Bruce'a Dickinsona z nowotworem zakończyła się zwycięstwem muzyka. Niedługo po ogłoszeniu tej znakomitej wiadomości, zespół Iron Maiden uraczył nas kolejną – zapowiedzą nowego studyjnego albumu. Muzycy nagrali dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane "The Book Of Souls", które zostanie opublikowane 4 września.

Wiadomo już, że w przyszłym roku zespół wyruszy w obszerne światowe tournée, ale czy w przyszłości możemy liczyć na kolejne płyty od Iron Maiden? Oddajmy głos wokaliście zespołu:

Mam szczerą nadzieję, że nie będzie to nasz ostatni album. Miałem ogromną frajdę podczas nagrywania tej płyty. Niezwykle też cieszę się na myśl o zbliżającej się trasie koncertowej – z wielu różnych powodów. Cieszę się, że będę mógł z wami rozmawiać, biegać, skakać i latać samolotem.

A samolotem Dickinson polata nie byle jakim, bo zupełnie nowym i znacznie większym Boeingiem 747-400 jumbo, którym zespól pochwalił się kilka dni temu.

Przypominamy, że brytyjski zespół jest bohaterem najnowszego numeru naszego pisma – wrześniowy "Teraz Rock" pojawił się sprzedaży w ostatnią środę.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także