Bez kategorii

Do wygrania płyty Kvelertak

/ 25 marca, 2013

Konkurs został już rozstrzygnięty.

Najnowszą płytę norweskiej formacji Kvelertak, zatytułowaną "Meir" (premiera 25 marca) może wygrać każdy, kto odpowie prawidłowo na następujące pytanie:

"Album 'Meir' zespołu Kvelertak jest promowany przez dwa teledyski. Podaj tytuł co najmniej jednego z nich". Podpowiedzi szukajcie na naszej stronie, w dziale "Wideo". 
 
Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Kvelertak – konkurs". W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę. 
 
Co czterdziesta prawidłowa odpowiedź wygrywa.  Każdy uczestnik może wygrać maksymalnie jeden raz w trakcie trwania konkursu. Przypominamy, że liczona jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź każdego z uczestników konkursu. 
 
Norweska grupa Kvelertak wystąpi w naszym kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej. Norwegowie zagrają 26 marca w warszawskim klubie Hydrozagadka. Szczegóły imprezy znajdziecie TUTAJ
 
 
Kvelertak to jedna z najważniejszych współczesnych formacji norweskich, okrzyknięta w swoim kraju mianem najlepszego norweskiego debiutu wszech czasów. W 2011 roku formacja zgarnęła dwie statuetki Spellemann – jest to norweski odpowiednik nagród Grammy. 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Redakcja

KOMENTARZE