Enter Shikari zaprasza na koncerty w Polsce

/ 24 września, 2015

Brytyjczycy przyjeżdżają by zagrać w naszym kraju aż trzy koncerty – 27 września w gdańskim Parlamencie (kup bilet), 28 września w warszawskiej Proximie i 29 września we wrocławskim Alibi (kup bilet). Właśnie postanowili osobiście zaprosić na koncerty w Polsce:

Najnowszy krążek zespołu – „The Mindsweep” – ukazał się w styczniu 2015. To pozycja równie mocna, jak jej poprzednicy. Bezkompromisowa w warstwie tekstowej i muzycznej, o czym więcej mówi Rou Reynolds:

Ten album jest o wiele bardziej zróżnicowany niż nasze poprzednie krążki, zwłaszcza wokalnie. Głównie dlatego, iż zyskaliśmy pewność siebie. Poszerzyliśmy nasze wpływy. Melodia i agresja zawszę będą najważniejsze w naszej muzyce. Tym albumem podjęliśmy wspólnie wysiłek, aby skoncentrować się też na strukturze utworów. Oprócz naszych sztandarowych gitar, perkusji, gitary basowej, elektronicznych aranżacji, na krążku pojawia się wiele nowego instrumentarium. Komponowanie muzyki na instrumenty dęte i smyczkowe oraz późniejsze ich nagrywanie przyniosło nam wiele satysfakcji. Czuliśmy się tak, jakbyśmy osiągnęli nowy wymiar w naszej muzyce. Nie mogę się już doczekać chwili, kiedy zagramy wszystkie utwory na żywo.

Obok przekazu i koncertowej energii Enter Shikari bez wątpienia nie da się przejść obojętnie, o czym polscy fani mieli okazję się przekonać już kilkukrotnie. Po letniej trasie koncertowej i występach na największych festiwalach, zespół kontynuować będzie promocję „The Mindsweep” w całej Europie na własnych, klubowych koncertach.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także