Europe w Polsce – znamy supporty!

/ 6 sierpnia, 2015

Już 3 listopada w warszawskiej Progresji wystąpi Europe (kup bilet!). Natomiast grupą, która supportować będzie Szwedów na europejskiej trasie zostało islandzkie trio The Vintage Caravan.

Zespół ten powołany do życia został w 2005 roku, a jego założyciel miał wówczas zaledwie po 11 lat. Debiutancki krążek "The Vintage Caravan" ukazał się w 2011 roku, a wkrótce wydany został w rodzinnym kraju kolejny album zespołu, "Voyage". To właśnie dzięki tej płycie formacja zauważona została przez wytwórnię Nuclear Blast, czego efektem był kontrakt i premiera "Voyage" w całej Europie oraz w USA, co miało miejsce w styczniu zeszłego roku. Natomiast w tym roku ukazała się najnowsza płyta zespołu, "Arrival".

W roli polskiego suportu będzie można zobaczyć formację Coria. Grupa zadebiutowała za sprawą krążka "Teoria Splątania", który spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem zarówno ze strony mediów jak i fanów, a sam zespół nieustannie od tego czasu koncertuje, a obecnie trwają prace nad drugim albumem kapeli, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

BIlety na koncerty rockowe do kupienia w serwisie Tikeria.pl!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także