Europe wyda płytę w 2014 roku

/ 14 marca, 2013

Rockowy zespół Europe, znany przede wszystkim z hitu "The Final Countdown" już planuje pracę nad nowym, dziesiątym studyjnym krążkiem. Dodatkowo muzycy zapowiadają europejskie tournée. Te i wiele więcej informacji zawarł w obszernym oświadczeniu wokalista zespołu, Joey Tempest. Tutaj jego fragmenty:

"Już w maju chcemy wrócić na trasę, kiedy to będzie występować na ogromnym festiwalu rockowym w Szwecji. Dwuipółgodzinne show ze wspaniałymi gośćmi! Utwory ze wszystkich naszych płyt, w tym kilka, których nie graliśmy od wieków. Na trasie w tym roku będziemy grać z naszymi przyjaciółmi z Whitesnake, Def Leppard, Journey i wielona innymi. Jesteśmy również ciekawi współpracy z Black Star Riders.

Będziemy jeździć po festiwalach przez niemalże cały rok, ale zimę poświęcimy na pisanie muzyki. Będziemy organizować wspólne sesje, żeby znaleźć brzmienie dla nowego albumu. Wejdziemy do studia ponownie na początku 2014 roku, żeby nagrać dziesiąty album zespołu Europe. To coś niezwykłego dla nas! Dziesięć płyt!"

Całe oświadczenie można znaleźć na oficjalnej stronie zespołu Europe na facebooku.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także