Powstanie książka o wokaliście Led Zeppelin

/ 15 marca, 2013

Napisaniem biografii Roberta Planta zainteresowało się wydawnictwo HarperCollins. Obecnie są przeprowadzane obszerne wywiady z wokalistą Led Zeppelin. Między innymi one mają złożyć się na książkę pt. "Robert Plant: A Life", której premierę zaplanowano na październik tego roku (w Wielkiej Brytanii i Kanadzie).

Autorem będzie Raul Rees, który przeprowadza wspomniane wywiady. Książką będzie obejmowała okres życia Roberta Planta od wstąpienia w szeregi Led Zeppelin, aż do 2007 roku, gdy muzyk rozpoczął współpracę z Alison Krauss. Od razu zostało zastrzeżone, że fani nie znajdą w tej publikacji żadnych informacji związanych z ewentualnym powrotem zespołu Led Zeppelin na scenę.

– Robert Plant jest bez wątpienia jednym z największych frontmanów w historii muzyki i jako fani twórczości Led Zeppelin, również długo czekaliśmy, żeby móc opublikować jego historię – powiedziała Natalie Jerome z wydawnictwa Harper. – Będziemy jej słuchać tak długo, jak długo będzie chciał opowiadać o niej sam zainteresowany.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także