Evanescence zagra koncert w Polsce

/ 11 stycznia, 2017

Dokładnie 20 czerwca na warszawskim Torwarze z ust niezwykle hipnotyzującej Amy Lee usłyszymy między innymi takie utwory jak: „The Other Side”, „My Immortal”, czy najbardziej charakterystyczne „Bring Me To Life”. Sprzedaż biletów na jedyny polski koncert Evanescence ruszy w najbliższy piątek, 13 stycznia, o godzinie 10:00.

Evanescence. Bilety na koncert w Polsce

Evanescence – „Bring Me To Life”:

Zespół powrócił po kilkuletniej przerwie na deski światowych scen z trzecim albumem zatytułowanym po prostu „Evanescence”, który jak twierdzi sama wokalistka jest silniejszy i podkreśla charakter grupy. Krążek składa się z 12 utworów, które akcentują operowy, płomienny i pełen pasji wokal Amy Lee. Płyta została opublikowana w 2011 roku.

Cały projekt jest swoistym symbolem ponownego zjednoczenia zespołu. Teksty, które możemy odnaleźć na płycie przenoszą nas w świat gotyckiej atmosfery i drogi ku nieznanej przyszłości. 

To nie koniec Evanescence

Choć wydawało się, że zespół Evanescence powoli kończy swoją działalność, wokalista formacji przyznała kilka miesięcy temu, że nadal widzi przyszłość dla swojego zespołu: 
 

Znajdzie się czas dla Evanescence w przyszłości. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ponieważ chcę robić wszystko krok po kroku.

Okazuje się, że miała rację, a zespół zapowiada właśnie kolejne koncerty. Może więc znajdzie również czas na nową płytę?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także