Queens Of The Stone Age wyda w tym roku płytę

/ 11 stycznia, 2017

Troy Sanders, basista i wokalista zespołu Mastodon, który razem z gitarzystą Queens Of The Stone Age, Troyem Van Leeuwenem współtworzy zespół Gone Is Gone, zdradza, że jego koledzy przygotowują się do wydania nowej płyty.

Queens Of The Stone Age w Encyklopedii TerazRock.pl
 
W wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone” Troy Sanders powiedział, że po wydaniu płyty „Echolocation” Gone Is Gone, muzycy skupią się na własnych projektach.
 

Queens Of The Stone Age, Mastodon i At The Drive-In nagrywają, wszyscy w tym roku wydamy nowe płyty. Jesteśmy szalenie zajęci tworzeniem i nagrywaniem, a potem będziemy zajęci koncertowaniem na całym świecie.

 
Ostatni album Queens Of The Stone Age ukazał się w 2013 roku pod tytułem „…Like Clockwork”. Lider zespołu, Josh Homme, zaangażował się potem w płytę „Zipper Down” Eagles Of Death Metal (2015) i „Post Pop Depression” Iggy’ego Popa (2016), wystąpił także na płycie „Joanne” Lady Gagi, współtworząc utwór „Diamond Heart” i grając na gitarze w kilku innych.
 
At The Drive-In opublikowali utwór „Governed by Contagions” zwiastujący pierwszą od 17 lat studyjną płytę zespołu. Jej tytuł i data premiery nie jest jeszcze znana.
 
Mastodon ukończył nagrania nowego albumu. Jego tytuł i data premiery nie zostały jeszcze ogłoszone, ale można spodziewać się, że ukaże się przed 14 kwietnia 2017, gdyż tego dnia startuje amerykańska trasa koncertowa zespołów Mastodon, Eagles Of Death Metal i Russian Circles.

Queens Of The Stone Age: „No One Knows"

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także