Faith No More bez planów na przyszłość

/ 26 maja, 2015

Wydawało się, że lepiej być nie może. Wrócili po latach z albumem "Sol Invictus" – doskonale zresztą przyjętym przez fanów i krytyków – a obecnie koncertują, wypełniając największe nawet hale. Mimo to muzycy z Faith No More nie są przekonani, czy odpowiednim pomysłem będzie dalsze pójście tą drogą. Nie myślą o nowym wydawnictwie. Nie myślą nawet o tym, co zrobić po zakończeniu tournée.

O planach, a właściwie ich braku, mówił w ostatnim wywiadzie Mike Patton:

Starzy ludzie patrzą tylko na to, co wydarzy się jutro. A my jesteśmy starzy. Jedyne co robimy, to zastanawiamy się co będzie jutro lub jakie są najbliższe plany. Tak się jednak składa, że nie mamy żadnych planów po zakończeniu tej trasy czy wydaniu tej płyty.

Starszy pan, dokładniej rzecz ujmując 47-letni, nie wie zatem, co dalej robić ze swoją karierą. Fani bez wątpienia liczą na kolejny album, ale niewykluczone, że na następcę "Sol Invictus" będą musieli poczekać kilka, a nawet kilkanaście lat. Szczęśliwie są do tego przyzwyczajeni.

Grupa Faith No More podczas wspomnianej przez Pattona trasy koncertowej odwiedzi również nasz kraj. Muzycy będą promowali opublikowaną 18 maja płytę "Sol Invictus", a rzecz będzie działa się w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na polski koncert Faith No More są wciąż w sprzedaży!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także