Vintage Trouble wystąpi przed AC/DC w Warszawie

/ 26 maja, 2015

Nie ma wątpliwości, że 25 lipca w Warszawie gwiazda będzie tylko jedna – AC/DC. Nie zaszkodzi jednak, żeby zgromadzoną na Stadionie Narodowym publiczność rozgrzała jakaś ciekawa kapela. W tym wypadku będzie to zespół Vintage Trouble, który jest oficjalnym suportem legendarnych muzyków w czasie europejskiego tournée.

Licząc pierwsze 14 występów podczas Rock Or Bust Tour, grupa Vintage Trouble  zagra dla ponad milionowej publiczności. Zespół ma również w planach zagranie na wielu festiwalach, zaczynając od British Summer Time w londyńskim Hyde Parku już 26 czerwca. Niedawno Vintage Trouble zakończyło swoje wiosenne tourne po Wielkiej Brytanii, podczas którego mogli pochwalić się wieloma wyprzedanymi koncertami, jak ten w O2 Arena w Londynie gdzie otwierali show Palomy Faith.

Vintage Trouble, w którego skład wchodzą Ty Taylor (wokal), Nalle Colt (gitara), Richard Danielson (perkusja) i Rick Barrio Dill (bass), grają muzykę którą bardzo ciężko jest sklasyfikować, ponieważ obecne są w niej elementy rocka, bluesa a nawet R’n’B .

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także