Faith No More prezentuje nowe utwory na Open'erze

/ 7 lipca, 2014

Wszyscy wiedzieli, że 5 lipca na Open'er Festival 2014 będzie wyjątkowy. Wtedy właśnie na scenie mieli pojawić się muzycy z zespołu Faith No More. Jak zwykle dali znakomity koncert, ale poza najciekawszymi utworami ze swojego muzycznego archiwum, zaprezentowali również dwie nowości. Zgromadzona w Gdyni publiczność mogła zapoznać się z kawałkami "Leader of Men" oraz "Motherfucker". To wydarzenie o tyle wyjątkowe, że z nowym materiałem mieliśmy ostatnio do czynienia w związku z wydawnictwem "Album of the Year", które pojawiło się… 17 lat temu.

Już od jakiegoś czasu jednak muzycy z Faith No More informują, że przygotowują nowy materiał, który będą prezentowali również podczas występów na żywo. Jak pokazał przykład Open'er Festivalu, dotrzymują słowa. Teraz należy czekać na pojawienie się nowego wydawnictwa długogrającego.

Amatorskie nagranie utworu "Leader of Men":

Oraz "Motherfucker":

Koncert z cyklu Open'er Festival zakończył się wczoraj. Na gdyńskiej scenie, poza muzykami z Faith No More, pojawili się między innymi Jack White, The Horrors, Pearl Jam, The Black Keys czy Interpol.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także