Muzyk Ghost o zdradzeniu tożsamości przez Nergala

/ 7 lipca, 2014

Mimo, że coraz więcej dowodów wskazywało na to, że Papa Emeritus II to Tobias Forge, chyba koronnym dowodem było zdjęcie opublikowane niedawno przez Adama "Nergala" Darskiego. Polski muzyk, który występował wspólnie z grupą Ghost, zasugerował na swoim Instagramie, że osoba, która stoi na zdjęciu obok niego (Tobias Forge) to właśnie tajemniczy lider szwedzkiego zespołu.

O tym wydarzeniu mówił Nameless Ghoul:

Adam z Behemotha to bardzo sympatyczny gość. Możemy mówić o nim tylko same pozytywne rzeczy i mamy nadzieję, że on myśli o nas podobnie. A o samej sprawie… Nie możemy powiedzieć nic więcej, niż tylko to, że staramy się utrzymywać naszą tożsamość w tajemnicy tak długo, jak to tylko możliwe, jednak z czasem dzieją się różne rzeczy, niekoniecznie optymalne z naszego punktu widzenia. Ale to ukrywanie tożsamości zawsze będzie kłopotliwe z wielu różnych powodów, a naszym zadaniem będzie ciągłe ukrywanie się. Przynajmniej na tyle, na ile to możliwe.

Muzyk zespołu Ghost ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, czy rewelacje przekazane przez Nergala są prawdziwe. Wydaje się jednak, że w świetle tych i wcześniej publikowanych dowodów z przekonaniem możemy stwierdzić, że Papa Emeritus II to w rzeczywistości Tobias Forge.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także