Bez kategorii

Five Finger Death Punch w Warszawie: konkurs

/ 5 marca, 2014

Od ubiegłego roku wiemy, że zespół Five Finger Death Punch przyjedzie do Polski na jeden koncert, w czasie którego popularni muzycy będą promować podwójny krążek "The Wrong Side Of Heaven And The Righteous Side Of Hell". Koncert odbędzie się już 12 marca w stołecznym klubie Stodoła. W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na wspomniany koncert.

Udział w konkursie może wziąć udział każdy, kto w interesujący sposób udowodni nam swoją sympatię do zespołu Five Finger Death Punch. Liczymy na intrygujące zdjęcia, fotomontaże, rysunki, czy wiersze i opowiadania. Każda forma jest mile widziana. Gotową pracę musicie wysłać na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wiadomości wpisując "5FDP".

Każdy uczestnik zobowiązany jest ponadto do podania swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Dane zwycięzców zostaną wpisane na listę, która następnie zostanie umieszczona w klubie Stodoła. Informacje o danych osób towarzyszących nie są potrzebne. Konkurs trwa do 9 marca do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później na naszej stronie.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE