Florence and the Machine na Coke Live Music Festival

/ 25 lutego, 2013

Alter Art z radością ogłasza pierwszą gwiazdę tegorocznej edycji Coke Live Music Festival – oczekiwaną od kilku lat na wszystkich polskich festiwalach – Florence and the Machine. Florence Welch z zespołem zagrają w Krakowie w drugi weekend sierpnia.

 "To naprawdę bardzo przyjemny dla nas moment , kiedy wiemy, że ogłoszeniem gwiazdy Coke Live Music Festival sprawimy radość tak wielu fanom muzyki w Polsce; kiedy artystka jest tak bardzo wyczekiwana i na dodatek kiedy jest to pierwszy ogłoszony występ w tym sezonie i jedyny festiwalowy, który odbędzie się w tej część Europy. Panie i Panowie gwiazdą tegorocznej edycji Coke Live będzie Florence and the Machine" – Mikołaj Ziółkowski, Alter Art.

Coke Live Music Festival odbędzie się w tym roku 9 i 10 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa. Pierwszą potwierdzoną gwiazdą jest brytyjska formacja Florence and the Machine, której przewodzi charyzmatyczna Florence Welch. Ekskluzywny występ w tej części Europy będzie szansą do usłyszenia na żywo największych przebojów grupy, które znalazły się na platynowych albumach – "Lungs" (2009) i "Ceremonials" (2011). 

Wkrótce do Florence and the Machine dołączą kolejne gwiazdy.

Bilety na Coke Live Music Festival już w sprzedaży. Bilety do nabycia w ALTERSKLEPIE i w punktach sprzedaży sieci Ticketpro.

Karnet 2-dniowy 245 PLN; karnet 2-dniowy z polem namiotowym 275 PLN; bilety jednodniowe 155 PLN.

Źródło: livefestival.pl

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także